Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Zespół Szkół w Krasnobrodzie

22 - 440 Krasnobród, ul. Lelewela 37

Z przyjemnością informujemy, że w zespole szkół swoją działalność rozpoczął wolontariat czytelniczy.

Jest to grupa uczniów z liceum oraz szkoły podstawowej, którzy czytają książki przedszkolakom. Ideą wolontariatu jest rozbudzanie zamiłowania do literatury, kształtowanie nawyku czytania oraz promocja czytelnictwa wśród najmłodszych. Dwa razy w miesiącu uczniowie przygotowują regularne spotkania czytelnicze dla najmłodszych kolegów, dobierając odpowiednią lekturę. We wrześniu prezentowane były wiersze J. Tuwima. Dzieci z zainteresowaniem słuchały treści, ale też wiersze te dostarczały dużo radości i humoru. Październik jest Międzynarodowym Miesiącem Bibliotek Szkolnych. Z tej okazji czytane będą baśnie W. i J. Grimm oraz H. Ch. Andersena.

Zapraszamy chętnych uczniów klas starszych do udziału w tej zaszczytnej akcji.

ZP

Wolontariat czy...
Wolontariat czy...
Wolontariat czy...
Wolontariat czy...
Wolontariat czy...
Wolontariat czy...
Wolontariat czy...
Wolontariat czy...
Wolontariat czy...
Wolontariat czy...
Wolontariat czy...

© 2019 Zespół Szkół w Krasnobrodzie