Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Zespół Szkół w Krasnobrodzie

22 - 440 Krasnobród, ul. Lelewela 37

„Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy…”

20 grudnia br. grupa „Słoneczka” uczestniczyła w spotkaniu wigilijnym w krasnobrodzkim DPS- ie. Uroczystość rozpoczęła się od przedstawienia jasełek bożonarodzeniowych. Aktorzy jak zwykle dali z siebie wszystko, zwłaszcza, że połowa dzieci była bardzo przeziębiona. Otrzymaliśmy głośne brawa od pensjonariuszy oraz gorące podziękowania za występ. Wysłuchaliśmy pięknych kolęd granych na skrzypcach w wykonaniu Huberta Kwiatkowskiego. Następnie wspólnie kolędowaliśmy z grupą wolontariuszy z naszej szkoły, którzy przyjechali pod opieką p. B. Pawluk. Tradycją jest już obdarowywanie wszystkich mieszkańców kartkami świątecznymi, które wykonywane są przez uczniów klas I-III. Na wielu twarzach widać było wzruszenie i wdzięczność za naszą obecność. Zostawiliśmy pamiątkowy wpis w kronice z życzeniami dla wszystkich Wesołych Świąt. Na koniec zostaliśmy zaproszeni na słodki poczęstunek. Z poczuciem spełnienia dobrego uczynku wracaliśmy do szkoły.

B. Dziura

Słoneczka w DPS
Słoneczka w DPS
Słoneczka w DPS
Słoneczka w DPS
Słoneczka w DPS
Słoneczka w DPS
Słoneczka w DPS

ZS dla Niepodległej - działania szkoły

© 2018 Zespół Szkół w Krasnobrodzie