Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Zespół Szkół w Krasnobrodzie

22 - 440 Krasnobród, ul. Lelewela 37

13 grudnia w naszej grupie odbyły się zajęcia z rodzicami. Z racji zbliżających się świąt postanowiliśmy spróbować swoich sił w pieczeniu pierniczków.

Przybyłe do przedszkola mamy, zaopatrzone w potrzebne artykuły spożywcze i odpowiednie akcesoria, raźno zabrały się do pracy. Przygotowane ciasto nie czekało długo na odbiorców. Zaciekawione i chętne do pracy przedszkolaki zaskoczyły nas wszystkich. W ruch poszły wałki i foremki. Z rąk dzieciaków wychodziły różne wzory pierników. Z pieczeniem trudno było nadążyć. Następnym etapem było dekorowanie wypieków. Puściły wodze fantazji. Coraz więcej przybywało kolorowych, lukrowanych pierniczków. Zapach naszych wypieków rozchodził się po całym przedszkolu. Nie sposób było ich nie spróbować. Mniam… mniam… ale smakowite. Dzięki naszej gościnności mogło się o tym przekonać wiele osób. Dla dzieci było to bardzo ciekawe doświadczenie, które na długo pozostanie w ich pamięci. Serdecznie dziękujemy mamom, które poświęciły swój czas i zapoznały dzieci ze sztuką świątecznych wypieków.

Organizatorka: Maria Domańska

ŚWIĄTECZNE WYPI...
ŚWIĄTECZNE WYPI...
ŚWIĄTECZNE WYPI...
ŚWIĄTECZNE WYPI...
ŚWIĄTECZNE WYPI...
ŚWIĄTECZNE WYPI...
ŚWIĄTECZNE WYPI...
ŚWIĄTECZNE WYPI...
ŚWIĄTECZNE WYPI...
ŚWIĄTECZNE WYPI...
ŚWIĄTECZNE WYPI...
ŚWIĄTECZNE WYPI...
ŚWIĄTECZNE WYPI...
ŚWIĄTECZNE WYPI...
ŚWIĄTECZNE WYPI...
ŚWIĄTECZNE WYPI...
ŚWIĄTECZNE WYPI...
ŚWIĄTECZNE WYPI...
ŚWIĄTECZNE WYPI...
ŚWIĄTECZNE WYPI...
ŚWIĄTECZNE WYPI...
ŚWIĄTECZNE WYPI...
ŚWIĄTECZNE WYPI...
ŚWIĄTECZNE WYPI...
ŚWIĄTECZNE WYPI...
ŚWIĄTECZNE WYPI...
ŚWIĄTECZNE WYPI...
ŚWIĄTECZNE WYPI...
ŚWIĄTECZNE WYPI...
ŚWIĄTECZNE WYPI...
ŚWIĄTECZNE WYPI...
ŚWIĄTECZNE WYPI...
ŚWIĄTECZNE WYPI...
ŚWIĄTECZNE WYPI...
ŚWIĄTECZNE WYPI...
ŚWIĄTECZNE WYPI...
ŚWIĄTECZNE WYPI...

© 2019 Zespół Szkół w Krasnobrodzie