Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Zespół Szkół w Krasnobrodzie

22 - 440 Krasnobród, ul. Lelewela 37

Uczniowie klas IV spotkali się ze św. Mikołajem, który przyniósł im prezenty, ale nieco inne niż zwykle.

Uczniowie brali udział w projekcie List do nieznanego przyjaciela. Polecali w nim ciekawą książkę do przeczytania, przesyłali pozdrowienia, życzenia. Wszystkie listy trafiły do św. Mikołaja. Jak stwierdził św. Mikołaj, listy były bardzo miłe, takie, że sam by je chciał dostać. W projekcie brali też udział uczniowie gimnazjum, którzy wspominali pobyt w IV klasie i czytane wtedy książki. Listy były ładnie ozdobione. Uczniowie włożyli w nie dużo pracy, dlatego Mikołaj nagrodził wszystkich prezentami. Każdy uczeń otrzymał list od nieznanego przyjaciela i słodką niespodziankę.

Na zakończenie pani bibliotekarka Teresa Gielmuda zaprezentowała popularną serię książek o Mikołajku Rene Goscinny’ego i J.J. Sempe.

Czwartoklasiści stwierdzili, że to było świetne spotkanie z Mikołajem.smile

Marzena Gęśla

Mikołajki
Mikołajki
Mikołajki
Mikołajki
Mikołajki
Mikołajki
Mikołajki
Mikołajki
Mikołajki
Mikołajki
Mikołajki
Mikołajki
Mikołajki

ZS dla Niepodległej - działania szkoły

© 2018 Zespół Szkół w Krasnobrodzie