Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Zespół Szkół w Krasnobrodzie

22 - 440 Krasnobród, ul. Lelewela 37

    W tym wyjątkowym dla nas roku jakim jest setna rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę, pragniemy wraz z innymi szkołami naszego powiatu dziękować Bogu za wolną Ojczyznę.

Wzorem naszego wielkiego patrona chcemy modlić się za nasz kraj, nasze rodziny, naszą przyszłość abyśmy nigdy nie odeszli od Boga. Zawierzając Maryi nasze radości i smutki, nadzieje i marzenia chcemy budować lepsze ,, dziś '' i ,, jutro''. Żyjąc w świecie, w którym tak często trudno odróżnić dobro od zła, pragniemy złapać się ręki Maryi by Ona nas poprowadziła, chroniła od zła i wskazywała nam właściwą drogę w życiu. Dlatego też zachęcamy dzieci i młodzież do włączenia się w dzieło Jubileuszowych Róż Różańcowych ,,Światła Nadziei”. Udział w nim polega na codziennym odmawianiu jednego dziesiątka różańca od chwili utworzenia Róży składającej się z 20 osób (czerwiec 2018) do 11 listopada 2018 r , kiedy to podczas uroczystej Mszy Świętej z okazji 100- lecia odzyskania niepodległości przez Polskę złożymy nasze ,,róże '' jak dar Bogu.

Dnia 13 maja 2018r o godz. 18 w Kaplicy Objawień na Wodzie, podczas uroczystej Eucharystii celebrowanej przez ks. Eugeniusza Derdziuka, zawierzyliśmy dzieło Jubileuszowych Róż Różańcowych ,,Światła Nadziei” Matce Bożej Krasnobrodzkiej. Wspólnie z naszą szkołą do tego szlachetnego działania przyłączyły się Szkoła Podstawowa im. kardynała Stefana Wyszyńskiego w Majdanie Wielkim, Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej w Jarosławcu, Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Nieledwi oraz III Liceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida w Zamościu.

Jeśli i ty, Drogi Uczniu, chcesz być takim światłem nadziei dla Polski, Europy i dla całego świata i pragniesz, by Bóg prowadził Cię przez całe życie, nie wahaj się przystąpić do tego dzieła. Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów Szkoły Podstawowej, Gimnazjum oraz Liceum do włączenia się w to szlachetne dzieło. Zasięgnąć informacji oraz dokonać zapisu można u p. Marzeny Kałuży, p. Renaty Gancarz, ks. Piotra Jakubiaka.

JUBILEUSZOWE RÓ...
JUBILEUSZOWE RÓ...
JUBILEUSZOWE RÓ...
JUBILEUSZOWE RÓ...
JUBILEUSZOWE RÓ...
JUBILEUSZOWE RÓ...
JUBILEUSZOWE RÓ...
JUBILEUSZOWE RÓ...
JUBILEUSZOWE RÓ...
JUBILEUSZOWE RÓ...
JUBILEUSZOWE RÓ...
JUBILEUSZOWE RÓ...
JUBILEUSZOWE RÓ...
JUBILEUSZOWE RÓ...
JUBILEUSZOWE RÓ...

© 2019 Zespół Szkół w Krasnobrodzie